Fotobudka ImpresjaFotobudka Impresja
ff

FOTOBUDKA

Doskonała atrakcja każdej imprezy!

FOTOLUSTRO 65′

Fotolustro 65′

to hit roku! Wspaniałe urządzenie, które wprowadzi Ciebie i Twoich gości na wyższy poziom zabawy. To nowy wymiar atrakcji, który oczaruje nawet tych najbardziej wymagających Gości. Unikatowy design sprawia, że wpisuje się idealnie w każdą imprezę.

Sprawdź możliwości

Czym jest fotolustro 65′ ?

Fotolustro to prawdziwe, dotykowe lustro skrywające w swoim wnętrzu cyfrową lustrzankę oraz profesjonalną lampę błyskową, które gwarantują najwyższą jakość wykonywanych zdjęć. Dodatkowo jest to w pełni interaktywne urządzenie, które mówi i wyświetla animacje wspomagające Wasza zabawę. Niewątpliwym atutem fotolustra jest możliwość sfotografowania całych postaci. Interaktywe lustro ozdobione jest przepiękną ramą, która nadaje mu nietuzinkowy wygląd.

Personalizacja fotolustra 65′.

Do zrobionych przez Was zdjęć możemy dodać logo lub podpis pod zdjęciem, dzięki którym Twoi Goście otrzymają wyjątową pamiątkę, która zawsze przypominać im bęzdzie gdzie i u kogo tak wspaniale bawili się. Masz do wyboru na swoim wydruku (6×4) dwa układy zdjęć: osiem/sześć mniejszych zdjęć na dwóch paskach lub jedno duże zdjęcie z mniejszymi po bokach ewentualnie jedno duże zdjęcie

Galeria

formularz
rezerwacyjny

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji budki fotograficznej na Twoją zabawę!