Fotobudka ImpresjaFotobudka Impresja
ff

FOTOBUDKA

Doskonała atrakcja każdej imprezy!

Fotobudka

Fotobudka

to urządzenie, które wyposażone jest w sprzęt fotograficzny. Bardzo proste w obsłudze, z którym Ty i Twoi Goście bez trudu sobie poradzicie. Za pomocą dotykowego ekranu, przenośnej drukarki i wspaniałych fotograficznych gadżetów uwiecznicie najwspanialsze momenty każdej zabawy.

Sprawdź możliwości

Dla kogo fotobudka?

Fotobudka to atrakcja na każdą okazję – doskonale sprawdzi się na weselach, studniówkach, połowinkach, urodzinach, wieczorach panieńskich i kawalerskich, imprezach firmowych, integracyjnych oraz plenerowych, eventach, a także promocjach. Zapewni uczestnikom Twojej zabawy wiele radości oraz wspaniałych chwil. Zaskocz swoich Gości, zaoferuj im niezapomniane przeżycia i wyjątkową pamiątkę z Twojej imprezy w postaci zabawnych i cudownych zdjęć!

Personalizacja fotobudki.

Fotobudka to nieskończone możliwości. Ty i Twoi goście w zaledwie kilka sekund możecie znaleźc się na słonecznych Bahamach lub w urokliwej Wenecji! W naszej ofercie możesz skorzystać z tak zwanego green screen, czyli zielonego tła, na którym wykonuje się zdjęcia, a następnie program fotobudki podmieni je na dowolny obraz! Dopasuj fotobudkę do swoich oczekiwań, umożliwiamy wybór dowolnego wyglądu wydruku w formacie 10×15 – ilość i układ zdjęć. To nie wszysto – umieść na swoim zdjęciu logo, tekst, datę, ramkę lub co tylko zechcesz, aby otrzymać niezapomnianą pamiątkę z zabawy.

Galeria

formularz
rezerwacyjny

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji budki fotograficznej na Twoją zabawę!