Fotobudka ImpresjaFotobudka Impresja
ff

FOTOBUDKA

Doskonała atrakcja każdej imprezy!

Najczęściej zadawane pytania

Czy fotobudka drukuje zdjęcia na miejscu?

Tak. Fotobudka w ciągu 20 sekund wydrukuje 2 paski ze zdjęciami.

Jak długo musimy czekać na Pendrive ze zdjęciami z Fotobudki?

Pendrive z Fotobudki otrzymacie natychmiast po zakończeniu Waszej imprezy. Istnieje również możliwość zamówienia dowolnej ilości kopii.

O co chodzi z galerią online?

W przeciągu 3 dni roboczych od dnia Waszej imprezy wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone na naszej stronie w specjalnej galerii (która jest chroniona hasłem – wówczas tylko Wy i Wasi goście będziecie mieć do niej dostęp).

Z czego wykonana jest Fotobudka? Czy jest to profesjonalne urządzenie?

Fotobudka jest pierwszym w Polsce profesjonalnym i w pełni przenośnym, perfekcyjnie zaprojektowanym urządzeniem. Stawiamy na jakość, dlatego też nasze urządzenie wykonane jest z najlepszych materiałów, używamy najlepszego sprzętu fotograficznego oraz drukujemy na najlepszych drukarkach. Elegancji wygląd Fotobudki gwarantuje, że wpasuje się ona w wystrój każdej imprezy.

Jakie są techniczne wymagania, abyśmy mogli wynająć Fotobudkę na naszą imprezę?

Wymagamy jedynie prądu a w przypadku imprez plenerowych zadaszonego pomieszczenia.

Czy są dodatkowe opłaty za czas, gdy rozstawiacie Fotobudkę?

W przypadku, gdy wynajmujecie Fotobudkę na 3 godziny (np. od 20-23), Fotobudka będzie gotowa o 19:45, a zaczniemy ją demontować o 23:10. Płacicie jedynie za czas używania Fotobudki, nie za czas montażu czy też liczbę wydrukowanych zdjęć.

Czy są dodatkowe opłaty za dojazd?

Nie pobieramy dodatkowych opłat jeżeli impreza odbywa się w promieniu 30 kilometrów od Jarosławia. W przypadku, gdy impreza odbywa się dalej niż 30km od Jarosławia koszt dojazdu jest liczony od 1km.

Czy obsługa będzie obecna na miejscu?

TAK. Zazwyczaj jest to jedna osoba, która zajmuje się poprawnym funkcjonowaniem Fotobudki podczas imprezy, wytłumaczy ona gościom jak korzystać z urządzenia oraz zapewni pomoc techniczną.

Jak zarezerwować Fotobudkę?

Aby zarezerwować Fotobudkę wymagane jest podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki w wysokości 30% wysokości wynagrodzenia. To zagwarantuje, że data zostanie zarezerwowana tylko na Waszą wyłączność. Pozostała część wynagrodzenia należy uiścić po imprezie.

Czy można umieścić na pasku ze zdjęciami nasze logo/ imiona/ specjalną wiadomość?

TAK. Każdy pasek ze zdjęciami może zostać opatrzony w unikalne logo, slogan, wiadomość, możemy na nim umieścić wszystko czego zapragniecie.

Czy można zamówić Fotobudkę z innym tłem niż białe/ czarne?

TAK. Oferujemy naszym klientom wiele teł do wyboru. Możecie przebierać w wielu kolorach i wzorach, tak aby pasowały one do wystroju i kolorystyki waszej imprezy. Istnieje możliwość przygotowania indywidualnego tła.

formularz
rezerwacyjny

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji budki fotograficznej na Twoją zabawę!